O Olejkach

Urulu Harmony to organiczne olejki eteryczne z wytwarzane w sposób zrównoważony i z poszanowaniem praw pracowników. Certyfikat organiczności jest dla mnie informacją, że właściciel dba nie tylko o jakość olejków, ale również o ziemię i równowagę biologiczną w miejscu w którym rosną rośliny.

Dzięki temu każda buteleczka olejku wypełniona jest nie tylko substancją o określonym składzie chemicznym, ale także jakością, troską, dbaniem o naszą planetę, rośliny i ludzi, którzy brali udział w każdym etapie tworzenia olejku.

Poszukiwanie najlepszych olejków eterycznych to długi proces. Interesuje mnie nie tylko organiczność i czysty skład chemiczny, ale też zapach wibracja olejku, które wpływają harmonizująco na każdą komórkę naszego ciała.

Poszukiwanie olejków do kolekcji zajęło mi wiele miesięcy, wiele zapachów nadal bezkompromisowo szukam i wprowadzę je do kolekcji dopiero wtedy, kiedy będę pewna, że to co oferuję jest idealną mieszanką jakości, etyczności, organiczności i wspaniałego zapachu.

Mam nadzieję, że również wy poczujecie to niezwykłe działanie organicznych, wysokowibracyjnych i etycznych olejków eterycznych Urulu Harmony.